plovykla header

Savitarnos plovykla

UAB “Kugeta” atidarė modernią pirmąją plovyklą Skuode, Vytauto g. 71. Plovykla dirba 24H per parą. Tai pirmoji plovykla Skuode, kuri siūlo automobilių švaros paslaugas išskirtinį plovimą aktiviosiomis putomis nenaudojant šepečių. UAB “Kugeta” siūlo aukščiausios kokybės paslaugas, čia įdiegtos naujausios plovimo technologijos, kad klientų transporto priemonės būtų maksimaliai švarios. Viso plovimo metu naudojamas demineriliazuotas vanduo. Savitarnos plovykloje yra numatyta lengvųjų ir krovininių transporto boksai.

Galima pasirinkti net tris skirtingus plovimų lygius, priklausomai nuo automobilio švaros būklės. Plovimo kaina apskaičiuojama pagal trukmę, tiek kiek plausite automobilį, Plovimo metu galima naudoti ir vaškavimo funkciją – taip sukuriamas barjeras purvui ir dulkėms, nešvarumai nusėda ant vaško plėvelės, o automobilio paviršius apsaugomas nuo korozijos, mikro įtrūkimų, druskų ir dulkių.

Nusiplovus transporto priemonę, galima išsisiurbti saloną, išsivalyti kilimėlius bei pasitikrinti oro slėgį padangose.

Naudokite nurodytas programas rekomenduotina seka.

1-ai programai (ATMIRKYMAS) naudokite raudoną pistoletą Nr. 1. Visoms likusioms programoms naudokite mėlyną pistoletą pažymėtą atitinkamais programų numeriais. Pistoletai pažymėti plovykloje spalvomis.

Dėmesio: jei automobilis labai aptaškytas purvu arba aplipęs sniego/ledo sluoksniu, rekomenduojama pirmiausia nešvarumus pašalinti naudojantis 3-ia programa - SKALAVIMAS ir toliau tęsti plovimą nuo 1-os programos. Taip pat jei automobilis yra įkaitęs nuo saulės, prieš plovimą, būtina automobilį atvėsinti nuskalaujant.

ATMIRKYMAS (aktyvios putos)

Specialių reagentų pagalba atmirkomi nešvarumai susikaupę ant automobilio kėbulo.

PLOVIMAS (šampūnas, aukštas slėgis)

Specialaus ploviklio pagalba nuplaunami atmirkyti nešvarumai.

SKALAVIMAS (vanduo, aukštas slėgis)

Kietu vandeniu nuplaunami ploviklio likučiai, paruošiant automobilio kėbulą apsauginio sluoksnio dangai.

VAŠKAVIMAS (skystas vaškas/džioviklis)

Skysto vaško/džioviklio paskirtis yra dviguba:
a) padengti automobilio kėbulą apsauginiu sluoksniu, kuris užsandarina esančius dažų mikro įbrėžimus,
b) pašalinti kieto vandens likučius nuo kėbulo ir suteikti automobiliui žvilgesio.

SAUSINIMAS (distiliuotas vanduo)

Distiliuotas vanduo neturi jokių kalkių priemaišų, todėl, nuplovus automobilį distiliuotu vandeniu, pašalinami skysto vaško/džioviklio likučiai, o vandeniui nudžiūvus, nelieka jokių lašų pėdsakų ant kėbulo.

Kaina: visų plovimų programų kaina yra vienoda. Klientų patogumui, įjungus bet kurią programą, nuo kortelės nuskaičiuojami 4 centai kas 6 sekundes. Tokiu būdu klientas gali kontroliuoti plovimo kainą pats. Norint sustabdyti pinigų nuskaičiavimą, paspauskite STOP mygtuką arba ištraukite kortelę.

Užtikriname, rezultatas Jus nudžiugins!

Dėmesio! Plovimo programų laikas nėra ribojamas, sustabdymui – perjunkite kitą programos mygtuką, arba spauskite STOP/ Pauzė.

Susidūrus su techninėmis problemomis - kreipkitės telefonu +37069302690

UAB “Kugeta” KORTELĖ - VISOMS PLOVYKLOS PASLAUGOMS
  • UAB “Kugeta” kliento kortelė yra skirta visoms paslaugoms aktyvuoti. Kortelė galioja plovykloje. Ji yra daugkartinio naudojimo, plastikinė, atspari drėgmei.
  • UAB ”Kugeta” kortelių nuskaitymo terminalai yra sumontuoti visose paslaugų zonose: kiekviename plovyklos bokse, dulkių siurblių.
  • Norėdami aktyvuoti bet kurią plovyklos paslaugą, idėkite kortelę į nuskaitymo įrenginį ir pasirinkite norimą paslaugą.
  • Kortelę galite bet kuriuo metu pasipildyti pageidaujama pinigų suma kortelių pardavimo kasoje. Arba atlikę pavedimą į mūsų įmonės sąskaitą.
  • Čia galėsite matyti panaudotų lėšų ataskaitą, plovimo ir paslaugų naudojimosi istoriją, sąskaitos likutį bei sukauptas premijas. Naudositės lojalumo programos teikiamomis naudomis.
KORTELIŲ ĮSIGIJIMAS / PAPILDYMAS

Kortelę galite automatinėje pardavimo/papildymo kasoje. Kortelė yra daugkartinė ir galioja UAB “Kugeta” plovykloje, visoms paslaugoms.

  • Norėdami įsigyti kortelę, įdėkite pageidaujamą pinigų sumą į pinigų skaitytuvą (minimali suma 3 Eur) ir paspauskite mygtuką. Pasiimkite kortelę. Kortele galite naudotis iš karto.
  • Norėdami papildyti kortelę, įdėkite ją į nuskaitymo įrenginį kasoje ir įdėkite pageidaujamą pinigų sumą. Kortelė pasipildys automatiškai. Išimkite kortelę. Naudokitės paslaugomis.
  • Jei papildytos sumos vienam plovimui ar paslaugai neišnaudojote, ji liks Jūsų kortelėje iki kito aktyvavimo ar papildymo.
  • Kortelę galite bet kuriuo metu visą parą pasipildyti pageidaujama pinigų suma kortelių pardavimo kasoje.

Dėmesio: Automatas grąžos neišduoda. Visa įdėta ar papildyta pinigų suma momentiškai pervedama į kortelę. Susidūrus su techninėmis problemomis - kreipkitės į UAB “Kugeta”, telefonu 869302690.